Miło nam poinformować, że zostaliśmy nagrodzeni kolejnymi referencjami za przeprowadzoną usługę szkoleniową. Firma Generali Finance Sp.zo.o. potwierdziła należyte wykonanie przez nas szkolenia. W ramach umowy przeprowadziliśmy  dla pracowników IT  certyfikowane szkolenie Scrum Master  – przygotowanie do certyfikacji PSM1.

Szkolenie odbyło się w styczniu 2017 roku, obejmowało nie tylko merytoryczne przeprowadzenie zajęć, ale również dostarczenie praktycznej wiedzy dla każdego uczestnika szkolenia. Szkolenie zostało poprowadzone przez trenera i eksperta w dziedzinie SCRUM – Rafała Stańczaka. Ogromna wiedza prowadzącego podparta przykładami z własnych doświadczeń – wiedza została przekazana w angażujący i przystępny sposób. Każdy z uczestników mógł wcielić się w rolę Scrum Mastera i przetestować swoje umiejętności.

Otrzymaliśmy list referencyjny od firmy Generali Finance Sp.zo.o. za przeprowadzone szkolenie. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i polecamy się na przyszłość! Czytaj więcej…

OTWÓRZ PDF

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ONLINE!