flow coaching

Flow Coaching Agnieszka Szponar jest firmą specjalizującą się w obszarze rozwoju zawodowego i osobistego poprzez indywidualny coaching oraz interaktywne szkolenia z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Odbiorcami usług jest przede wszystkim rozwijająca się kadra menedżerska. Flow Coaching pomaga radzić sobie z takimi wyzwaniami jak: wzrost efektywności własnej, zarządzanie sobą w czasie, bieżące wyzwania biznesowe, rozwój i poprawa komunikacji z podwładnymi i otoczeniem biznesowym, sprzedaż, motywowanie i delegowanie za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi coachingowych.

Logo_bloga_www.scrumdo.pl

www.scrumdo.pl to blog ekspercki balansujący na styku lekkich metodyk tworzenia oprogramowania ze szczególnym zwróceniem uwagi na Scrum i Lean oraz technik wspierających szeroko pojęte zapewnianie jakości w projektach IT (od znajdowania błędów w poszczególnych etapach procesu produkcji oprogramowania, poprzez definiowanie procesów, stabilizację i ich odchudzanie przy udziale technik Lean). Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, wiele praktycznych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy na wyciągnięcie ręki. Czytelnicy znajdą dostepne ścieżki certyfikacjyjne w ramach ścieżki agile dostępne dla wszystkich gałęzi przemysłu IT jak również najciekawsze konferencje o tematyce Agile&Lean gdzie prezentuje najciekawsze propozycje z rynku polskiego oraz europejskiego. Aktywnymi czytelnikami są członkowie zespołów agilowych jak również managerowie IT.

Misją autora jest dzielenie się z polskim środowiskiem IT zdobytą wiedzą i doświadczeniem, prezentacją sprawdzonych rozwiązań tak, aby nie trzeba było na nowo odkrywać koła?.

Zapraszam do regularnego czytania.

nadstawna kreatywnieCMYK

Agnieszka Nadstawna ­Coach Inteligencji Emocjonalnej (II stopień ICI), Trener kreatywności i zarządzania, Arteterapeuta. Konsultant narzędzia psychometrycznego MindSonar?, wykładowca i prelegent. Dwie dekady doświadczeń biznesowych, w tym 17 lat własna firma (branża szkoleniowa, eventowa oraz kultura i sztuka). Obecnie pracuje samodzielnie i w zespołach trenerskich. Specjalizuje się w pracy z biznesem oraz z singlami. Ponadto: doświadczony event planner ­ w swoich programach szkoleniowych i warsztatowych nie waha się korzystać z ponad 20­letniego doświadczenia w branży eventowej J Dzięki temu jej zajęcia indywidualne, zespołowe i grupowe są ciekawe, dynamiczne (albo slow!), oryginalne. Jest przy tym skuteczna ? jej scenariusze spełniają cele uczestników oraz cele zleceniodawców.

u24logo_male

U24.pl – Chyba każdy z nas słyszał o jakiejś e-usłudze w administracji, jednak informacje te są bardzo rozproszone i brakuje w Polsce miejsca, które zbiera w jedną całość wszystkie e-urzędy. Z roku na rok rośnie liczba e-usług dostarczanych przez administrację. Oczywiście jedne działają lepiej, inne gorzej. Korzysta z nich niewielu z nas, między innymi dlatego, że o nich mnie wiemy lub skorzystanie z nich wydaje się nam skomplikowane. W odpowiedzi na te potrzeby powstało właśnie ? U24.pl ? blog o urzędach czynnych 24 godziny na dobę!

U24.pl to pomysł na informacje o e-usługach, ale widzianych nie od strony administracji/urzędu, ale od strony potrzeb Klienta. Na stronie znajdą Państwo artykuły dotyczące szeroko pojętej tematyki e-administracji i społeczeństwa informacyjnego rozwijającego się w Polsce i na świecie. Twórcy portalu starają się testować na własnej skórze działające już w kraju e- usługi i na podstawie własnych doświadczeń pisać dla czytelników poradniki i instrukcje.

successpoint_0_0

Firma Success Point Sp.z o.o. to:

  • szeroko pojęte usługi dla biznesu
  • wsparcie marketingowe firm, produktów i usług partnerów biznesowych
  • organizacja prestiżowych konferencji i spotkań dla biznesu, placówek administracyjnych oraz naukowych
  • organizacja zleconych konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych / edukacyjnych, spotkań i wyjazdów integracyjnych / rekreacyjnych
  • organizacja imprez zleconych / dedykowanych / branżowych: pomysł, plan, logistyka/realizacja, obsługa finansowa zlecenia, obsługa wydarzenia
  • edukacja, promocja nowych trendów, technologii, inicjatyw
  • pośrednictwo / pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych
Bez nazwy-1

Forum Samorządowe to źródło codziennych wiadomości dotyczących samorządu gminnego, miejskiego, powiatowego i wojewódzkiego

Forum Samorządowe przedstawia ludzi i ich doświadczenia. Promuje osoby, którzy realizują nowatorskie pomysły, dbają o rozwój swojego miasta, gminy, regionu i wspierają inwestycje.

Forum Samorządowe to baza dobrych praktyk, analiza wielkich i małych projektów. Gazeta opiera się na prezentacji rozwiązań, konkretnych działań.

Stronie internetowej towarzyszy nieperiodyczny magazyn specjalistyczny, poświęcony najważniejszym zagadnienieniom samorządowym. Takim jak: Edukacja, Transport, Bezpieczeństwo czy Gospodarka Odpadami Komunalnymi.