Kamil NiklasińskiSpecjalista w dziedzinie analizy biznesowej

    Od 2004 roku związany z wdrożeniami globalnych systemów informatycznych. Większość czasu spędził w roli analityka oraz koordynatora projektu/kierownika zespołu. Ostatnie 9 lat to praca głównie przy dużych projektach dla zagranicznego sektora finansowego. Jego specjalność to skomplikowane i trudne projekty ? zaskakująco często okazuje się, że te proste i krótkie bywają trudniejsze niż te długie i wielkie…

    Od 2010 roku związany z kreowaniem trendów analizy biznesowej w Polsce ? dzięki aktywnemu uczestnictwu w strukturach IIBA Warsaw Poland Chapter. Zwolennik stosowania ?zdrowego rozsądku? i ostrożności we wprowadzaniu tzw. ?dobrych praktyk? i ?ogólnie przyjętych standardów?.

    Od 1999 roku związany z różnymi organizacjami NGO (krajowe i międzynarodowe), w których pełnił różne funkcje ? od wolontariusza, do zarządu i rady nadzorczej.

    W wolnych chwilach obserwuje relacje startów rakiet kosmicznych oraz w miarę możliwości uczestniczy w inicjatywach Polskiego Towarzystwa Rakietowego, którego jest członkiem.